Skład

Canephron® N to lek pochodzenia naturalnego, który zawiera unikalną kombinację składników o działaniu:

  • wspomagającym leczenie i zapobiegawczym nawrotom infekcji dolnych dróg moczowych
  • wspomagającym leczenie i zapobiegawczym kamicy nerkowej i osadzaniu się pisaku nerkowego

Ziele tysiącznika (ziele centurii) osiąga wysokość do 50 cm, ma kwiaty w kolorze jasnoróżowym i różowym. Znaczenie mają w szczególności zawarte w niej substancje gorzkie. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i odprężająco na mięśnie pęcherza. Zwiększa objętość produkowanego moczu.

Lubczyk znany również pod nazwą „magiczny krzew”, to bylina osiągająca 2 metry wysokości. Posiada kwiaty koloru jasnożółtego tworzące kwiatostan w kształcie baldachimu. Korzeń lubczyku zawiera olejki eteryczne z cennymi składnikami moczopędnymi; ma również działanie rozkurczowe i antybakteryjne. Jest tradycyjnie stosowany przy chorobach dróg moczowych.

Rozmaryn posiada  liście w kształcie igieł o korzennym zapachu. Liście rozmarynu zawierają wysoką koncentrację olejków eterycznych, jak również garbniki i substancje gorzkie, które działają przeciwzapalnie, rozkurczowo i antybakteryjnie. Działa również moczopędnie.

Unikalna kombinacja składników pochodzenia naturalnego zawartych w leku Canephron® N wykazuje szerokie spektrum właściwości farmakologicznych:

Designed by TeleMain Sp. z o.o.